Імплантологія

 

Зубний імплантат — це невеликий стрижень, виготовлений з титану, який служить заміною кореня зуба. «Коронка», верхня частина зуба, виготовляється на замовлення, щоб відповідати вашим натуральним зубам, доповнюючи зубний імплантат.

 

Що потрібно знати про імплантацію зубів?

Все частіше люди стикаються із проблемами втрати зубів із різних причин. Це приносить досить багато незручночностей, а саме певний естетичний дискомфорт, неможливість повноцінно пережовувати чи відкушувати їжу, що часто сприяє проблемам травлення. На щастя вирішення цих проблем існує-це дентальний імплант! Відсоток приживлення (остеоінтеграції) імплантів дуже високий , враховуючи багаторічний досвід фірм виробників в поєднанні і досвідом стоматолога-імплантога.

Щоб розвіяти міфи про цю процедуру, підготували професійні відповіді на часті запитання.

 

Чи кожен стоматолог може поставити імплант?

Зубний імплант – це складна стоматологічна конструкція, яку потрібно ставити обережно, щоб мінімізувати ускладнення. Для найкращого результату варто обрати фахівця, який має досвід у стоматології імплантатів. Для того, щоб вибрати саме такого лікаря, варто скористатися рекомендаціями на медичних сайтах або проконсультуватися зі стоматологом, до якого ви ходите на плановий огляд.

 

Скільки триває заміна зуба?

Якщо коротко – все індивідуально. Для проведення процедури ваш стоматолог-імплантолог має надати план лікування, зокрема зорієнтувати про час до завершення процесу. Час лікування залежить від вашого початкового стану, здоров'я опорної кістки на щелепі та техніки і матеріалів, які будуть використані при імплантації. Повний цикл може тривати декілька місяців і до року за наявності ускладнюючих обставин.

 

Чи безпечні зубні імплантати?

Імплантати, які використовуються зараз у стоматології, безпечні та ефективні. Як і в будь-якій медичній процедурі, можуть бути ускладнення. Вибір кваліфікованого спеціаліста допоможе їх мінімізувати та забезпечить своєчасне вирішення будь-яких проблем, якщо вони виникатимуть. Важливо, щоб ви та лікар врахували індивідуальні дані, наявність хронічних хвороб, звички, які можуть вплинути на успіх процедури. Хороший спеціаліст заздалегідь попередить, які звички, наприклад, паління, можуть вплинути на ефективність та тривалість лікування, і пов’язані з цим ризики.

 

«Лікарю, це боляче?»

У процедурі імплантації застосовуються седативні засоби, також лікар надасть вам рекомендації по домашньому догляду. Часто після завершення процедури стан пацієнта нормалізуються вже наступного дня. Хоча може бути певний дискомфорт і больові відчуття, які тривають недовгий час.

 

Чи можна ставити зубні імпланти дітям?

Так, зубні імплантати – це розумне довгострокове рішення для дітей, якщо вони втратили постійні зуби через травму чи нещасний випадок. Бажано якомога швидше проконсультуватися зі стоматологом-імплантатом після втрати зубів. У більшості випадків лікар порадить почекати проведення процедури, доки не закінчиться розвиток обличчя вашої дитини. Як правило, це відбувається у 16 років у дівчат та у 18 років у юнаків.

 

Як доглядати за зубними імплантати?

Добре встановлені зубні імплантати будуть надійно служити вам десятиліттями. Догляд за ними має бути таким самим, як і за природними зубами: очищення щіткою, зубною ниткою та відвідування стоматолога для регулярного обстеження.

 

 

 

Хостинг та програмування - plamya.