Терапевтична стоматологія

 

Терапевтична стоматологія займається лікуванням таких захворювань, як карієс, пульпіт, періодонтит та інших захворювань, які при несвоєчасному зверненні до стоматолога призводять до розвитку больових відчуттів, втрати функції жування, а часто і втрати зуба. Інколи ці захворювання пробігають безсимптомно, і тому люди не завжди звертаються за кваліфікованою стоматологічною допомогою.

 

Детальніше зупинимося на декількох найпоширеніших захворюваннях та методах їх лікування:

Лікування: ліквідація інфікованих твердих тканин з наступним пломбуванням порожнини різноманітними матеріалами (композити, цементи та ін.).

 

Лікування: ліквідація запального процесу шляхом проходження кореневих каналів інструментами з подальшою антисептичною обробкою та пломбуванням.

 

Лікування: ліквідація запального процесу в кореневому каналі, антисептична обробка та пломбування кореневих каналів. Часто цього буває достатньо, однак тривалість лікування залежить від ступеня запалення.

 

Важливим моментом при лікуванні зубів є своєчасна діагностика, адже при ранньому виявленні каріозного ураження можна з легкістю попередити подальші ускладнення і, звичайно, зменшити витрати на стоматологічне лікування. Тому не зволікайте і записуйтеся на консультацію.

 

 

Хостинг та програмування - plamya.