Про клініку

Лікування зубів, яке приносить задоволення

Як ви реагуєте на слово «стоматолог»? Напевно, перша з асоціацій - біль. А ще страх, який пов'язаний зі спогадами про, далеко не ідеальний, шкільний стоматкабінет та пронизливий звук бормашини. Через це ми відкладаємо візит до лікаря, чекаючи аж до того моменту, коли «крізь зуби», терплячи біль та дискомфорт, все таки, йдемо у стоматологію.

Однак, сьогодні про все це можна забути! Сучасний стоматологічний кабінет: стерильний, світлий, комфортний – викликає довіру та заспокоює. А привітний персонал допоможе швидко забути про стрес.

Саме такою є Стоматологія Вербіцького. З нами Ви зможете відчувати себе впевнено!

У нас десяток років досвіду, працює команда професіоналів. Наша ціль - забезпечити Вам довготривалий результат.

Працюємо із захворюваннями зубів будь-якої складності

Наявність необхідних спеціалістів дозволяє надавати професійну допомогу нашим пацієнтам у всіх напрямках. Ми застосовуємо новітні методи, технології, використовуємо сучасне обладнання для того, аби підійти до лікування зубів комплексно.

У Стоматології Вербіцького надаємо всі види стоматологічних послуг, а саме:

– дитяча стоматологія;

– ортодонтія;

– імплантологія;

– протезування зубів;

– терапевтична стоматологія;

– лікування каналів зуба;

– хірургічна стоматологія;

– професійна гігієна.

 

Також ми проводимо цифрове прогнозування посмішки, яке допоможе побачити майбутню форму Ваших зубів з точністю до міліметра.

Наші спеціалісти надають необхідну консультацію та визначають план лікування для клієнта. Кожен пацієнт має власну паперову картку. А ще доступ до електронної, де може переглянути всю історію лікування.

 

Відповідаємо за Ваше здоров’я

У Стоматології Вербіцького ми докладаємо максимум зусиль, щоб захистити кожного пацієнта. Тому використовуємо найсучасніші методи стерилізації, одноразові операційні костюми та засоби дезінфекції.

 

Завітайте і ми оправдаємо вашу довіру

Тому що:

– якісно надаємо послуги;

– відповідаємо за нашу репутацію;

– маємо досвід та можливості його реалізувати.

 

Те, що не стосується здоров’я, але теж приємно!

Ми попіклувались про те, щоб відвідувачі нашої стоматології отримали максимальний комфорт, відчули затишок та приємну атмосферу.

Для власників флаєра ми додатково проводимо безкоштовну гігієну зубів.

У нас є  подарункові сертифікати на суму 500, 1000 та 2000 грн.

 

 

Дорогі пацієнти, зверніть увагу!

Вчасне виявлення захворювань зубів чи дефектів ротової порожнини допоможе уникнути невідкладного втручання або попередити можливі ускладнення.

Тому радимо не зволікати, а вчасно записатись до нас на огляд.

Стоматологія у Тернополі Стоматологія у Тернополі Стоматологія у Тернополі

Стоматологія Вербіцького - це втілення багаторічного досвіду кількох поколінь стоматологів, що поєднало традиції класичного консервативного лікування, турботливого ставлення до пацієнта з інноваційними технологіями та прогресивними методиками, спрямованих на забезпечення прогнозованого та довготривалого результату лікування. Вміння вислухати та послідовно проаналізувати потреби та очікування кожного пацієнта.

СЕРТИФІКАТИ
Хостинг та програмування - plamya.