Професійна гігієна

 

Професійна гігієна — це комплекс заходів спрямований на видалення мінералізованих (зубний камінь і зубна бляшка) і немінералізованих (мякий наліт) зубних відкладень з поверхні зубів. Для цього у нашій клініці використовується сучасний і професійний підхід, який представлений у вигляді ультразвукового пристрою та апарату з методом очищення AIR FLOW.

 

Впевнена, що всім відома фраза: “Захворювання краще  попередити, ніж його лікувати”. Саме цим і займається розділ профілактики.

Професійна гігієна – це комплекс заходів спрямований на видалення мінералізованих (зубний камінь і зубна бляшка) і немінералізованих (мякий наліт) зубних відкладень з поверхні зубів. Для цього у нашій клініці використовується сучасний і професійний підхід, який представлений у вигляді ультразвукового пристрою та апарату з методом очищення AIR FLOW.

Ультразвуковий метод очищення зубів передбачає використання ручного інструмента з тоненьким наконечником, який вібрує з високою частотою, під дією якої, затверділі відкладення розпадаються не пошкоджуючи зуб.

Метод AIR FLOW передбачає очищення за допомогою порошку( на основі гідрокарбонату натрію або гліцину), води і стисненого повітря, тобто порошок подається під тиском з водою, проникаючи у важкодоступні місця, очищаючи зуби від поверхневої пігментації та м’якого нальоту.

Крім цього можуть використовуватися додаткові методи та інструменти такі як штріпсові стрічки, ручні скейлери, щіточки,  кюрети тощо.

Зубний камінь це в минулому зубний наліт, який під дією певних факторів мінералізувався. Його небезпека полягає в подразненні ясен, які у свою чергу запалюються (червоніють, збільшуються в об’ємі , кровоточать). Якщо такий стан затягується – це може призвести до такого захворювання як пародонтит, при якому відбувається руйнування кісткової пластинки навколо зубів , внаслідок чого людина може їх втратити.

Варто пам’ятати, що професійну гігієну рекомендовано проводити 1-2 рази на рік, адже, за цей період м’який зубний наліт може перейти у стадію твердого. Також систематичність цієї процедури дозволяє виявити захворювання на ранній стадії та й своєчасна процедура проводиться швидше і з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

 

Найменування Вартість
1. Профілактика

Урок гігієни порожнини рота

200.0 грн.

Огляд + консультація

200.0 грн.

Огляд + консультація +складання плану лікування + фотопротокол

400.0 грн.

Професійна гігієна порожнини рота (І складності)

750.0 грн.

Професійна гігієна ротової порожнини (ІІ складності)

900.0 грн.

Професійна гігієна ротової порожнини (ІІІ складності)

1200.0 грн.

Покритття 1-го зуба десенситайзером

100.0 грн.

Ремінералізуюча терапія

400.0 грн.

 

 

Хостинг та програмування - plamya.