Ортодонтія

 

 

Найчастіше причиною візиту до стоматолога є «негармонійна усмішка». Проте слід врахувати, що проблеми із зубо-щелепним апаратом можуть також порушувати функцію жування, мовлення, спричиняють захворювання ясен, твердих тканин зубів та негативно впливають на стан організму в цілому.

Усуненням таких проблем займається ортодонт – вузькоспеціалізований лікар-стоматолог, напрямком діяльності якого є корекція патологій, пов’язаних із неправильним формуванням прикусу та розміщенням зубів.

 

 

Виправлення ортодонтичних патологій необхідне навіть тоді, коли вони не створюють дискомфорт. Чим раніше лікар-ортодонт виявить проблему і призначить відповідне лікування, тим результати терапії будуть швидшими та ефективнішими, а процес лікування не завдаватиме дискомфорту.

 

Перший візит до ортодонта рекомендується у 3-4 роки, адже саме в цей період можна коригувати неправильні звички дитини (смоктання пальця або язика, ротове дихання і т.д.), які призводять до проблем у майбутньому.
До 15-16 років можна вплинути на ріст кісток щелеп людини, застосовуючи спеціальні пластинки та апарати. Тому варто не проґавити момент і подарувати дитині красиву посмішку та гармонійні риси обличчя.

 

Існує міф, що ортодонтичне вирівнювання зубів можна проводити лише в дитячому та підлітковому віці. На щастя, зробити усмішку красивою можна у будь-якому віці. Для цього існують різноманітні системи і сучасні технології, за допомогою яких лікар зможе максимально швидко та якісно виправити патологію. Як правило, вирівнювання зубів дорослим пацієнтам проводиться за допомогою брекет-систем. Відмінність у лікуванні дорослих пацієнтів полягає лише в тому, що ріст їх щелеп завершений, тому простого вирівнювання зубів у складних випадках може бути недостатньо. Виходом у такій ситуації може бути лише ортогнатична хірургія.

Різноманітність схем, методик та протоколів лікування, представлених на ринку стоматології, дозволяє задовольнити більшість естетичних побажань пацієнтів і зменшити кількість відвідувань лікарів-стоматологів.Хостинг та програмування - plamya.