Дитяча стоматологія

 

Вперше стоматолога варто відвідати з прорізуванням перших зубів, саме з цього періоду потрібно піклуватися про зуби вашої малечі. Таким чином батьки можуть отримати консультацію та підібрати засоби гігієни для догляду за зубами. Регулярна гігієна дуже важлива не лише в дорослому віці, але й у дитячому, адже на чистих зубах карієс не утворюється. Першу професійну гігієну дитині рекомендовано проводити у 6-7 років.

 

Варто не пропустити період, у який можна герметизувати фісури зубів для профілактики каріозного ураження.

Деякі батьки думають, що лікувати молочні зуби не потрібно, адже вони і так «випадуть». Таке судження є помилковим.

Пропонуємо вам розглянути основні наслідки зволікання та несвоєчасного лікування зубів.

Карієс у молочних зубах швидко розповсюджується, через зруйновані зуби інфекція може проникати глибше, пошкоджуючи зачатки постійних зубів та й відсутність або значне руйнування коронок молочних зубів тягне за собою ряд негативних наслідків, серед яких порушення акту жування, дикції, поява неприємного запаху з рота, що в свою чергу веде до важкої комунікації дитини з оточуючими. Передчасна втрата молочних зубів викликає неправильне прорізування постійних зубів. Також, як і постійні зуби, молочні – болять.

Перший візит дитини до стоматолога є досить важливим. Батькам варто заздалегідь позитивно налаштувати дитину до нього не лякаючи, пояснивши чому потрібно відвідувати стоматолога і що будуть робити.

Не секрет, що стоматологів бояться більшість людей, бо у кожного є свій негативний спогад. Та не варто забувати, що стоматологія не стоїть на місці, і сьогодні полікувати або видалити зуби можна під седацією – так званим «медикаментозним сном», під час якого вводяться не токсичні седативні препарати, тоді лікування проводиться без стресу і болю.

 

 

Хостинг та програмування - plamya.